ZTE Axon 7 Modeli İçin Android 8.0 Oreo Güncellemesi Nisan’da!

Çin piyasasının orta segment akıllı telefon üreticisi ZTE firmasının Axon 7 modeli Nisan 2018’de Android Oreo güncellemesi alacak.

Geçtiğimiz yıl düzenlenen etkinlikle tanıtımı yapılan ZTE Axon 7 modeli üst düzey donanım özellikleri ile kullanıcılara sunulurken firmanın sürpriz kararıyla bu modelde yeni cihazların artık üretilmeyeceği açıklanmıştı. Axon 7 modelinin üretiminin durdurulması özellikle Çin pazarında kullanıcılarda üzüntü yaratırken firmanın halihazırda piyasada olan bu ürüne sahip olan kullanıcılara desteğini sonuna kadar vereceği de belli oldu.

Geçtiğimiz hafta ZTE Axon 7 modelinin Android 8.0 Oreo güncellemesi alacağı doğrulanmıştı. Firma tarafından yapılan açıklama ile bu cihazlara Oreo güncellemesinin 2018 yılının Nisan ayı ile birlikte dağıtılmaya başlanacağı belirtilmişti.

ZTE Axon 7 alacak olduğu Android Oreo güncellemesi ile birlikte büyük değişiklikler yaşayacak. Stock+ olarak gelen kullanıcı arayüzünün Android Oreo güncellemesi ile daha kullanışlı hale geleceği ve büyük yenilikler içereceği açıklandı.

Tekno Sayfa
Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir