Yeni Windows 10 Güncellemesinde Büyük Hata!

En son yayımlanan Windows 10 güncellemesi birçok kullanıcıyı adeta çileden çıkarttı. Kullanıcılardan gelen bildirimlere göre birçok kişi kişisel bilgisayarının masaüstüne erişemiyor!
windows 10 güncelleme hatası

Her güncelleme sonrası Windows’ta çeşitli hatalar ortaya çıkabiliyor. Windows tarafından tekrar yayımlanan küçük boyutlu güncellemeler ile giderilen bu hatalar oldukça kısa sürede giderilse de çoğu zaman kullanıcıların birçoğu bu hatalardan rahatsız.

Son olarak gelen 1803 güncellemesi henüz yayımlanmadan önce birkaç hata sebebi ile firma tarafından ertelenmişti. Geçtiğimiz günlerde tüm hataların giderilmesi ile yayımlanan güncelleme tekrar hata verdi. Birkaç Windows 10 kullanıcısında ortaya çıkan sorun sebebi ile kullanıcılar bilgisayarlarının masaüstü kısmına erişemediklerini belirtti.

Windows Güncelleme Hatası Ortaya Çıktı!

windows 10 güncelleme hatası

Güncellemenin ardından Windows’un tekrar başlatılması ile ortaya çıkan hatada “C\WINDWOS\system32\config\systemprofile\Desktop kullanılamıyor” metni yer alıyor. Hata sebebi ile kullanıcılar masaüstüne erişemiyor. Microsoft tarafından henüz herhangi bir güncelleme veya resmi bir açıklama yapılmadı. Kullanıcılar işletim sistemini tekrar baştan kurmak dışında bir çözüm yolu bulamadıklarını belirtiyor.

Tekno Sayfa
Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir