Yeni Hitman Oyunu Hitman: Definitive Edition 15 Mayıs’ta Oyun Severlerle Buluşacak

Hitman'in yeni oyunu Hitman : Definite Edition 15 Mayıs'ta oyun severlerle buluşacak.

Oyun severlerin severek oynadığı oyunların başında gelen Hitman serisi oyunlarının yeni üyesi Hitman: Definitive Edition 15 Mayıs’ta oyun severlerle buluşacak.

Dağıtımını  Warner Bross’un üstlendiği ve Io Interactive tarafından geliştirilen yeni Hitman oyunu Hitman Definitive Edition 15 Mayıs tarihinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One için çıkıyor.

Oyun serileri arasında en çok sevilen oyunlardan birisi olan Hitman serisinin yeni oyunu Hitman : Definite Edition 15 Mayıs’ta oyun severlerle buluşuyor. Diğer Hitman oyunlarına göre daha sürükleyici bir senaryoya sahip olacak olan Hitman : Definite Edition’ın grafikleri de kusursuz gözükecek.

Farklı görevlerle oyun severleri maceradan maceraya sürükleyecek olan Hitman : Definite Edition ayrıca farklı bir ses yapısına sahip olacak. Bu sayede oyuncuları tam bir çatışma ortamına sokacak olan Hitman : Definite Edition’da oyun içindeki başarılara göre karakter geliştirilebilecek. Özel kostümlerin ve silahların bulunacağı oyunun ayrıca multiplayer sürümü de bulunacak.

15 Mayıs’ta Xbox One, PlayStation 4 ve PC platformuna çıkacak.

Tekno Sayfa
Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir