Xiaomi Mi 8 Modeli Bomba Özelliklerle Geliyor

Fiyat performans cihazlarıyla akıllı telefon pazarında oldukça iyi bir yere sahip olan Xiaomi, yeni amiral gemisiyle göz dolduracak.

Xiaomi’nin 8. yılına özel olarak geliştirdiği Xiaomi Mi 8 modeli bomba özelliklerle gün yüzüne çıkıyor. Önümüzdeki günlerde resmi olarak duyurulması beklenen yeni amiral gemi modelinin Xiaomi Mi 8 olacağı neredeyse kesinleşti.

Yüksek donanım özellikleri ile kullanıcılara sunulması beklenen cihazın rakiplerinden öne geçebilmek için birçok yeni teknolojiyi bu ürününde kullanıma sunması bekleniyor.

Apple’ın iPhone X modelinde görülen üç boyutlu yüz tanıma teknolojisinin Mi 8 modelinde yer alacağı iddia edilirken 3D Structured Light Kamera adı verilen sisteminde Android tarafının gelişmiş yüz tanıma modülünden geleceği düşünülüyor.

Xiaomi Mi 8 modeli le ilgili sızdırılan bilgilerde ek olarak ekrana gömülü bir parmak izi okuyucusunun cihazda yer alacağı oldu. Şu an piyasada bulunan gelişmiş parmak izi sensörlerine göre daha yavaş çalıştığı için pek fazla tercih edilmeyen bu ekrana dayalı parmak izi okuyucusu, beraberinde geleceği yüz tanıma sistemiyle firmanın sunacağı modele oldukça değer katacak gibi görünüyor.

Xiaomi Mi 8 Genel Özellikleri

6 inç boyutunda bir ekranla gelmesi beklenilen modelin kalbinde Snapdragon 845 işlemcisi yer alacak. 64 GB depolama ile 6 GB RAM, 128 GB depolama ile 6 GB RAM ve 256 GB depolama ile 8 GB RAM seçeneklerinin sunulacağı modelde 3170 mAh batarya yer alacak.

Modelin Xiaomi Mi Band 3 ile birlikte 31 Mayıs tarihinde tanıtılması bekleniyor.

Tekno Sayfa
Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir