Ubisoft Tartışılan Rainbow Siz Siege Zammını Geri Çekti

Oyun severlerin severek oynadığı oyunlara imza atan Ubisoft son günlerde Rainbow Six Siege oyununa yaptığı zamla eleştiriliyordu. Oyun sevelerin Ubisoft’un oyunun fiyatını arttıracağını duyurmasının ardından Ubisoft’u eleştirmesiyle birlikte Ubisoft oyuna yapacağı zammı geri çektiğini açıkladı.

Oyunun starter edition sürümünü 15 dolarlık bir fiyat etiketiyle satışa sunan Ubisoft bu sürümü kaldırmış yerine 35 dolarlık Advanced Edition’ı satışa sunacağını açıklamıştı. Ubisoft’un bu açıklaması pek çok oyun severin tepkisini çekti. Oyunculardan gelen tepkilerin artması sebebiyle Ubisoft oyunun başlangıç paketine yapacağı zammı geri çekeceğini açıkladı.

Başlangıç paketine yapacağı zammı geri çeken Ubisoft oyunun diğer paketlerine yaptığı zammı geri çekmedi. Ubisoft’un 1 Aralık 2015 tarihinde çıkarttığı Rainbow Siz Siege oyununa uzun bir sürenin ardından gereksiz bir şekilde zam yapması pek çok oyun severin tepkisini çekecekti ancak görünüşe göre Ubisoft bile oyun severlerin tepkisinin bu denli çok olacağını tahmin etmedi. Oyunun güncellenen fiyatları ise şöyle.

Rainbow Six Siege Starter Edition – 15 Dolar 

Rainbow Six Siege Gold Edition – 90 Dolar 

Rainbow Six Siege Complete Edition – 130 Dolar

Tekno Sayfa
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir