Star Wars: The Last Jedi Tamamlandı

Star Wars: The Last Jedi Tamamlandı

Filmin yönetmeni Rian Johnson bugün Instagram üzerinden bir fotoğraf paylaşımı yaparken, gişe rekorları kırması beklenen son filmi Star Wars: The Last Jedi’ın tamamlandığını duyurdu.

Johnson, haberi bir Instagram selfiesiyle duyururken, aynı zamanda yanında post prodüksiyon ekibinden kişiler de vardı. Her ne kadar The Last Jedi – Son Jedi filminin çıkışına 3 aydan az bir süre kalmış olsa da, şimdiye dek sadece bir kısa fragman yayınlandı.Yeni Fragman Bir Türlü Gelmedi

Bu haftanın başında ise filmde Luke Skywalker’ı canlandıran aktör Mark Hamill, bir tweet atarak sıradaki fragmanın potansiyel çıkış tarihi ihtimalini söylemişti fakat kısa süre sonra silmişti. Hamill, yeni Star Wars: The Last Jedi fragmanı için 9 Ekim tarihini işaret etmişti.


Queenbet /> Star Wars: The Last Jedi filmi sinema salonlarında 15 Aralık 2017 tarihinde gösterime girecek. Filmde Mark Hamill’in yanı sıra Daisy Ridley, John Boyega, Adam Driver, Carrie Fisher, Oscar Isaac, Domhnall Gleeson, Anthony Daniels ve Andy Serkis gibi başarılı oyuncular da bulunuyor. Her ne kadar film içi görüntüleri henüz göremesek de, şimdiye kadar yer alacak pek çok araç ve karakter açıklanmıştı. Bunların arasında First Order araçları ve yeni droid BB-8 de bulunuyordu.

Ayrıca Star Wars: The Last Jedi öncesi film Force Awakens’ı yöneten J.J. Abrams, sıradaki yapım Episode IX ile Star Wars’un başına geri dönecek ve o film de 20 Aralık 2019’da gösterime girecek.

https://www.youtube.com/watch?v=zB4I68XVPzQ

Güncelleme Tarihi: 23 Eylül 2017, 17:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER