Star Wars Han Solo Filminden Haber Var

Star Wars Han Solo Filminden Haber Var

Star Wars film setleri genellikle aşırı derecede gizlilik içinde geçiyor fakat şaşırtıcı biçimde 2018’de çıkması beklenen Han Solo özel filmi bu kurala uymuyor. Filmin yönetmeni Ron Howard düzenli olarak set görüntüleri paylaşırken, yeni yayınlanan ‘ipucu’ ise önümüzdeki yılın beklenen filmi hakkında hayranlara bazı bilgiler veriyor.

Ron Howard, haberin görselindeki fotoğrafı Twitter üzerinden paylaştı, altına da ‘Baharatlı mı?’ yazdı. Muhtemelen bu fotoğraf Kessel’deki baharat madenlerinden çekilen bir fotoğraf. Han Solo, bu madeni kaçakçılık yaparken Milennium Falcon ile rota olarak kullanıyordu ve rekor sürede tamamlamıştı. Dolayısıyla filmde Kessel madenlerinin de olacağını düşünebiliriz.

Filmin Kadrosu BelliNakitbahis /> Star Wars Han Solo filminde Solo rolünde Alden Ehrenreich bulunacak. Donald Glover Lando olarak, Joonas Suotamo ise Chewbacca olarak karşımıza çıkacak. Kadroda aynı zamanda Woody Harrelson, Thandie Newton ve Phoebe Waller-Bridge gibi isimler de var. The Wire’ın yıldız ismi Michael Kenneth Williams da orijinal cast kadrosunda yer alıyordu fakat daha sonra uzayan çekimlere ayak uyduramayarak yerini Paul Bettany’e bırakmıştı. Han Solo filmi 25 Mayıs 2018 tarihinde gösterime girecek.

Ron Howard, Han Solo filminin yönetmenliğini Haziran ayında almıştı ve ayrılan orijinal yönetmenler Chris Miller ile Phil Lord’un yerine gelmişti. Aslında Lord ile Miller bu sene Star Wars filminden ayrılan ilk isimler değil. Bu ayın başında Colin Trevorrow da Episode IX’ten ayrılarak yerini Force Awakens yönetmeni J.J. Abrams’a bırakmıştı.

Güncelleme Tarihi: 22 Eylül 2017, 10:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER