şahan gökbakar sinama biletleri le ilgili instagram paylaşımı

şahan gökbakar sinama biletleri le ilgili instagram paylaşımı ve ilgili sikayetler

şahan gökbakar sinama biletleri le ilgili  instagram paylaşımı

sinema tekeli cinemaximum ve yapımcılar arasındaki kriz malum gündemde. şahan gökbakar belgeler ile konuşmuş.

sahangokbakar

Cektigim videoda anlatılanlar tamamen gerçek demistim! Giseden 2 adet fis veriliyor demistim hani 20 liraya bilet satip, 12 lirasini mısır ve içecek kampanyası yutturmacasiyla bufeye aktaran ve direk cebe indiren kalan 8 lirayi yapimciyla bolusen sinemaciyi canlandirmistim.. Buyrun belgesi...Seyirci acikca kandiriliyor. Zorla misir ve icecek,frigo vs. satiliyor. Siz film izlemeye sinemaya gidiyorsunuz odediginiz ucreti filme verdiginizi saniyorsunuz ama misira ve kolaya zorunlu olarak biletten cook daha fazla oduyorsunuz....Durum cok acik...Bu acik kandirmaca bi te ceeeek! Baska yolu yok..belegeleriyle arz ederim efendim...
-------------------------------------------

https://www.instagram.com/p/BsLnplinaa1/

Eskişehir Espark Cinemaximum'dan bilet aldım 2 adet fiş verildi, biletler ayrı ayrı 9 liradan 18 TL tuttu. Yanında da 22.50 TL'ye de mısır içecek verdiler, bende Mısır istemediğimi söyledim bana bilet fiyatı 39 TL isterseniz Mısır için 1.50 TL iade edebileceklerini söylediler. Ya siz maliyeyi kandırıyorsunuz insanları oyuna getiriyorsunuz. Nasıl bir haksız kazanç bu fişte yazıyor hepsi. Bunun peşini bırakmam.

https://www.sikayetvar.com/cinemaximum/espark-cinemaximum-bilette-haksiz-fiyatlandirma

Cinemaximum 2 Çocuk Sinema Bileti 52,5 TL!

17/10/2018 tarihinde küçük kızımla birlikte İstanbul muhafızları sinema filmini izlemek üzere Axis İstanbul'daki 19:50 seansına katıldık. Görevli bize zorla patlamış mısır menüsü ve alaska frigo sattı, istemiyorum daha yeni yemek yedik dememe rağmen bir şeyler geveledi ve öyle olmuyor dedi. Kızım filmi seyretmeyi çok istemeseydi iade edip geri dönecektim. Çocuk sinemasına iki bilet fiyatı 17 TL fakat toplamda ödediğim tutar 52,5 TL. Ekte ilgili fişleri bulabilirsiniz. Sormak istediğim; ** bu uygulama gerçekten zorunlu mu? Bilginizin olup olmadığını merak ettim. ** sinemada illa ki patlamış mısır yemek zorunda mıyız? Üstelik koskocaman bir kova içerisinde, üç kişi yese yine bitmez ve de o kadar tuzluydu ki kızım bir avuç bile yiyemedi, ben ise kovanın çeyreğini bitiremedim. Eminim tuzu da fazladan içecek tüketmemiz için eklemişlerdir. ** hadi mısır ve kola/içecek menüsü zorunlu, herkese frigo aldırmak nedir? Kışa giriyoruz, ben çocuğuma soğuk su bile içirmiyorum, buz gibi elinizde kalmış dondurmaları itelemek nedir? Kimse bilet fiyatlarının artırılmasına karşı çıkmaz. Eğer ki bu uygulama gerçekten zorunluysa şunu bilin ki benimle birlikte farklı filmlere bilet alan birçok kişi de bir daha buraya adımını atmayacağını belirtti. Bu mesajı yazmamın sebebi ise yapılan bu uygulamadan yönetiminizin haberinin olmadığı düşüncesi, eğer ki sizin direktiflerinizle yapılıyorsa zaten ticari ahlaka hiç yakışmayan bir hareket.

https://www.sikayetvar.com/cinemaximum/cinemaximum-2-cocuk-sinema-bileti-525-tl

Güncelleme Tarihi: 05 Ocak 2019, 18:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER