Philip K. Dick's Electric Dreams Amazon'da Başlıyor

Philip K. Dick's Electric Dreams Amazon'da Başlıyor

Yayın servislerini genişletmeyi planlayan Amazon, orijinal seriler üretmeye devam ediyor ve şimdi de Philip K. Dick’s Electric Dreams adlı dizinin 12 Ocak 2018, Cuma günü başlayacağı duyuruldu.

Usta Yazarın Kaleminden


Antoloji şeklindeki seri Prime Video’ya özel olarak yayınlanacak ve her bir seri 10 bölümden oluşacak, yazar Philip K. Dick’in oluşturduğu kendine özgü, farklı dünyalarda geçecekler. Diğer yanda Philip K. Dick, tarihteki en önemli bilim kurgu yazarlarından birisi olarak gösteriliyor. Kendisi şimdiye kadar 50’den fazla kitap kaleme alırken, 11 tanesini tek bir yılda yazdı. Dolayısıyla diziye dair beklentiler Maksibet de bir hayli yüksek.

Amazon Prime’daki Electric Dreams serisi ise Dick’in en popüler romanlarından birisi olan The Man in the High Castle’dan esinlenilerek yapılıyor. Electric Dreams ile popülarite çoğalırsa, ilerleyen dönemlerde yazarın diğer eserlerinin de çekilmesi söz konusu. Dizi ABD, Almanya, Hindistan, İtalya, Japonya, Latin Amerika, İspanya ve Türkiye gibi ülkelerde gösterime girecek.

Kadro Çok Güçlü


Seride aynı zamanda Hollywood’ın tanınmış aktör ve aktrisleri de yer alacak. Bunların arasında Steve Buscemi, Bryan Cranston, Anna Paquin, Terrence Howard, Maura Tierney gibi isimler bulunuyor.

Amazon, son dönemde çeşitli suçlamalarla zor zamanlar geçirse de yeni çalışmalarıyla toparlanmayı planlıyor. Yeni diziyi Amazon Prime'a üye olan herkes izleyebilecek.

Güncelleme Tarihi: 20 Kasım 2017, 17:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER