Pacific Rim 2 Posteri Yayınlandı

Pacific Rim 2 Posteri Yayınlandı

Merakla beklenen bilimkurgu – aksiyon yapımı Pacific Rim: Uprising için ilk poster nihayet yayınlandı. Guillermo Del Toro’nun 2014 yılında çıkan hit filmi Pacific Rim’in devamı olan Uprising, 23 Şubat 2018 tarihinde beyazperdede gösterime girecek.

Filmin yönetmenliği Daredevil dizisiyle tanınan Steven S. DeKnight tarafından gerçekleştirilirken, başrollerde ise John  Boyega, Scott Eastwood, Zhang Jin, Cailee Spaeny ve Jing Tian gibi isimler yer alıyor. İlk viral görüntüler Temmuz ayında yayınlanmıştı ve filme ait fragmanın da yakında çıkması bekleniyor. Bu arada Pacific Rim: Uprising posterinde John Boyega ile hemen arkasında da filmin dev robotu Jaegers yer alıyor.

İşte bahsedilen poster:


Guillermo Del Toro Hâlâ Filmle İlgileniyor


Pacific Rim: Uprising, aslında son birkaç yıldır zorlu bir geliştirme süreci geçirdi ve daha önceki yönetmen Guillermo Del Toro da yönetmenlik koltuğunu Steven S. DeKnight’a devretti fakat yapımcı olarak kalmaya devam etti. Nisan ayında bir açıklama yapan Del Toro, DeKnight’la olan çalışmalarından bahsederek filme yine kendi elinin değeceğini dile getirmişti.

Indiewire’a konuşan eski yönetmen Del Toro, DeKnight’In harika bir seçim olduğunu ve onun çalışmalarını beğendiğini fakat üzerinde baskı kurmaya devam ederek durmadan filmle ilgili sorular yönelttiğini dile getirmişti.
Güncelleme Tarihi: 27 Eylül 2017, 14:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
indir full apk