Netflix Ekim Ayı Yayın Listesini Açıkladı

Netflix Ekim Ayı Yayın Listesini Açıkladı

Stranger Things hayranları ve Cadılar Bayramı’nda korku filmi izlemeyenler Netflix’in yeni yayın akışından oldukça mutlu olacağa benziyor. Netflix bugün Ekim ayında yayınlanacak dizi ve filmlerinin listesini paylaştı.

Stranger Things 2 galası 27 Ekim 2017 tarihinde yapılacak ve aynı zamanda Cult of Chucky gibi korku filmleri de yayınlanacak. Biraz rahatlamak isteyenler için Tommy Boy, Miss Congeniality, Miss Congeniality: 2 Armed and Fabulous ve Talladega Nights gibi komedi filmleri de mevcut.

Yeni Yayın Listesi Belli Oldu


1 Ekim tarihinde 30 Rock’ın tüm sezonları Netflix’i terk ederken, Ekim Matrixbet ayı başından beri başarılı yayın platformunda yer alacak bazı film ve diziler şu şekilde;

The Survivalist

Cult of Chucky

The Fosters 5. Sezon

Donnie Darko

Super Monsters

LEGO: City Sezon 1

1922

Wheelman

The Hateful Eight

Stranger Things 2

Netflix uzun bir dönemdir Türkiye’de de hizmet veriyor ve bir ay ücretsiz kullanım sunuyor. Ardından aylık 15.99 TL ödeyerek temel pakete, 27.99 TL ödeyerek de HD pakete geçiş yapabiliyorsunuz. Netflix, istediğiniz zaman iptal etme özelliğini sunarken aynı zamanda tüm servislerinde sınırsız film ve televizyon programları izleyebiliyorsunuz.

Güncelleme Tarihi: 21 Eylül 2017, 15:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER