INSTAGRAM'DA DOĞAL TAKİPÇİ KAZANMANIN YÖNTEMLERİ

INSTAGRAM'DA DOĞAL TAKİPÇİ KAZANMANIN YÖNTEMLERİ

Instagram için takipçi kazanmak, pek çok insanın uzun süreler harcadığı fakat başarılı olamadığı durumlardan biri haline geldi. Instagram hesaplarındaki takipçi artışı belli bir noktadan sonra durabiliyor ya da istenilen rakamın altına düşebiliyor. Düzenli olarak paylaşım yapmak çoğu zaman yeterli değil. Bu nedenle takipçi sayısını arttırmak ve kullanıcılarla etkileşimi güçlendirmek için instagram takipçi hilesi yöntemleri veya daha farklı yöntemler denemelisiniz. Bu yöntemleri okuyup doğru uygulayarak instagram takipçi artırma yöntemini uygulamış olacak ve aradaki farkı gözleriniz ile göreceksiniz. Örnek olarak, güzel bir manzara resmi paylaştığınızda, #manzara, #doğa, #yaşam ve #photo gibi 10 adete kadar hashtag kullanabilirsiniz. Bunu yaptığınızda bu tarz içerikleri takip eden kullanıcılar sizleri takip etmeye başlayacaklar ve benzer içerikleri paylaşmaya devam ettiğiniz sürece takipte kalacaklar. Farklı instagram kullanıcıların fotoğraflarını beğenmek ve yorum yapmak, takipçi arttırmada en etkili yöntemlerden biridir. Başkalarının fotoğraflarını beğenerek, diğer kullanıcılarla etkileşim kurabilirsiniz.

Instagram takipçi hilesi sistemleriyle takipçi ve beğeni sayılarınızı yükseltebilirsiniz. Aynı zamanda kullanıcıların fotoğraflarına samimi ve anlamlı yorumlar yaparak insanları sizinle etkileşim kurmaya ve sizi tanımaya teşvik edebilirsiniz. Fotoğraflara uygulanan filtreler ve efektler bir paylaşımın en önemli hususlarından biri. Yanı sıra renksiz ve solgun bir fotoğraf, birkaç efekt kullanımı ile çok canlı hale getirilebilir ve insanlar tarafından kısa süre içerisinde beğeni toplayabilir. Ürün paylaşımlarınızda “Mayfair” filtresini kullanmanızı öneririz. Yapılan araştırmalara göre bu filtre, en etkili filtre olarak seçilmiş. Popüler filtreleri kullanarak içerik yayınlayarak trendi takip etmelisiniz. Etkileşiminizin en yüksek olduğu zaman dilimini keşfedin. Bir sonraki paylaşımlarınızı bu saat aralığında paylaşarak ınstagram'da daha fazla beğeni ve takipçi kazanabilirsiniz.

Oldukça önemli bir husustur kesinlikle uygulanmalıdır. Instagram’ın kullanıcılar için belli bir karakter sınırı ile verdiği biyografi bölümünü etkin bir şekilde kullanmaya özen gösterin. Çünkü biyografiniz Instagram kimliğiniz olacaktır. Bu alanda şahsınız veya firmanız ile ilgili anahtar kelimeleri #hashtag ile uygun bir şekilde yazın. Zor gibi gözükse de yukarıda belirtmiş olduğumuz yöntemler aracılığı ile düzenli bir şekilde yapılan paylaşımlar, ınstagramda takipçi  ve beğeni sayınızın artmasına yardımcı olacaktır.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER