Instagram'a Akışı Kısmen Kronolojik Sıralamaya Dönüyor!

Instagram'a Akışı Kısmen Kronolojik Sıralamaya Dönüyor!

Popüler sosyal medya platformu Instagram yaptığı açıklamada eski algoritmasına geri döneceğini açıkladı.

Kısa bir süre önce bir kullanıcı Instagram’ın yeni bir akış sistemi test ettiğini ve bu yeni akış sisteminin eski akış sistemi olduğunu belirtmişti. Yeni gönderilerin üstte olduğu bu akış sistemi Instagram kullanıcıları tarafından büyük bir heyecanla beklenmeye başlanmıştı başlanmasına ancak Instagram yetkilisi Instagram’ın eski akış seçeneğine geri dönmeyeceğini açıklamıştı.

Instagram yetkilisinin ardından hayal kırıklığına uğrayan kullanıcılara müjdeli haberi Instagram verdi. Yapılan açıklamada Instagram’ın 2016 yılında kullandığı algoritmaya geri Pulibet dönüş yapılacağı bilgisi verildi.

Kısa bir süre önce Facebook gibi mesajlaşma servisini ayrı bir serviste kullanıcılarına sunan Instagram yeni bir radikal değişiklik yapmak için düğmeye bastı. Instagram’dan yapılan açıklamaya göre Instagram kronolojik akışa dönmeyecek ancak 2016 yılında kullanılan ve kullanıcıların yeni algoritmaya göre daha çok sevdiği algoritmaya geri dönüş yapılacak.

Kullanıcıların beğendiği bir gönderinin aniden kaybolmasına neden olan yeni Instagram akışı pek çok Instagram kullanıcısının tepkisini çekmişti. Instagram’ın yeni akış sisteminin önümüzdeki aylarda sunulacak olan yeni güncelleme ile tüm kullanıcılara sunulması bekleniyor.

Güncelleme Tarihi: 23 Mart 2018, 23:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER