Game of Thrones Spinoff Projesi Hakkında Yeni Ayrıntılar Geldi

Game of Thrones Spinoff Projesi Hakkında Yeni Ayrıntılar Geldi

Daha önce tartışılan fakat ayrıntılarından bahsedilmeyen yeni Game of Thrones spinoff projesiyle ilgili yeni bilgiler açığa çıktı. Entertainment Weekly’e göre Game of Thrones yapımcılarından Bryan Cogman, projeyi George R.R. Martin ile birlikte yazıyor.

George R.R. Martin Tumblr’ında daha önce diğer dört spinoff projesinin yazarını açıklamıştı. Bunlar şu şekildeydi;

Max Borenstein ("Godzilla," "Kong: Skull Island")

Jane Goldman ("Kick-Ass," "Kingsman" and "X-Men" franchises)

Brian Helgeland ("Mystic River," "A Knights Tale")

Carly Wray ("Mad Men," "The Leftovers")

George R.R. Martin, beşinci spinoff senaryosunun da diğerleri gibi geçmişi, Westeros tarihinin oldukça heyecanlı bir kısmını anlatacağını söylerken, Bryan Cogman tarafından yazılan adaptasyon senaryonun kitap hayranları tarafından oldukça Liderbahis beğenileceğini iddia etti. George Martin, aynı zamanda ortak çalışacaklarını ve yeni diziyi de birlikte yaratacaklarını söyledi.

Spinoff Ne Kadar Sürecek?


Tabii bir de Martin’in verdiği üzücü haberler var. Bu beş sezonluk senaryonun tamamının çekilme şansı çok az. Muhtemelen bir kısmı pilot aşamasında kalacak, bir ya da iki tanesi onay alacak. George Martin konuya dair ‘Her ne kadar ben fikri sevsem de, HBO Game of Thrones ağına dönüşmeyecek’ sözlerini kullandı.

Game of Thrones’un yedinci sezonu geçtiğimiz dönem sona ermişti ve oldukça heyecanlandırmıştı. Sekizinci ve final sezonunun ise prodüksiyonu Ekim ayında başlayacak ve muhtemelen 2018-2019 tarihlerinde yayına girecek.

Game of Thrones spinofflarının da 2019-2020 yıllarında yayınlanması bekleniyor.

Güncelleme Tarihi: 21 Eylül 2017, 13:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER