Game of Thrones 8. Sezon Yönetmenleri Açıklandı

Game of Thrones 8. Sezon Yönetmenleri Açıklandı

Game of Thrones’un yedinci sezonu geçtiğimiz aylarda sona ererken, inanılmaz derecede heyecanlı geçmişti. Olmaz denilen her şey olurken, aynı zamanda Ak Gezenler ve insanlar ilk büyük karşılaşmasını yaşamıştı. Şimdi ise sekizinci ve final sezonunun çekim hazırlıkları sürerken, prodüksiyon aşamasına Ekim ayında geçilecek ve son bölümler hazırlanacak. Entertainment Weekly ise yeni sezon bölümlerinin başına geçecek yönetmenlerin listesini açıklarken, önceki çalışmalarından da bahsetti.

Michael Sapochnik: Dizinin daha önce altıncı sezonunu da yöneten Sapochnik, Emmy ödülü almıştı ve bu bölümlerin arasında The Battle of the Bastards ile Bahis Siteleri The Winds of Winter da vardı. Yedinci sezonda bir Netflix projesi için diziden ayrılsa da, yeni sezonda geri dönecek.

David Nutter: O da aynı zamanda Game of Thrones’la Emmy ödülü kazanırken, nam-ı diğer Kızıl Düğün bölümü de onun liderliğinde çekilmişti.

David Benioff ve Dan Weiss: Game of  Thrones yapımcılarından olan ikili, aynı zamanda ilk sezonlarda da bazı bölümleri yönetmişti. Final bölümünü de yine ikisi yönetecek.

Game of Thrones 8. Sezon Ne Zaman?


Game of Thrones’un sekizinci sezonunda toplamda 6 bölüm yer alacak ve Benioff ile Weiss doğrudan final bölümünü yönetecek. Diğer beş bölümün ise kimler arasında paylaşılacağını henüz bilmiyoruz.

Çekimleri önümüzdeki ay başlayacak dizinin 2018’in Sonbahar aylarında da gösterime girmesi bekleniyor.

Güncelleme Tarihi: 27 Eylül 2017, 15:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER