Facebook Video Yükleyenlere Para Ödeyecek

Facebook Video Yükleyenlere Para Ödeyecek

Son zamanlarda zor günler geçiren ve hisse değerleri düşen Facebook bu durumdan kurtulmak için çeşitli yollar deniyor. Facebook’tan yapılan son açıklamaya göre Facebook artık video yükleyen kullanıcılarına ödeme yapacak. 

Uzun bir süredir videolara reklam yükleme özelliğini test eden Facebook bu özelliğin testlerinin tamamlandığını açıkladı. Sosyal medya platformları arasında en çok kullanıcıya sahip olan Facebook bir türlü başarıyı elde edemiyor. Betsmove Farklı sosyal medya platformlarının sunduğu özellikleri tek bir platformda sunan Facebook şimdi de YouTube özelliklerini bünyesine katıyor.

Facebook Videolarda Reklam Gösterecek!


Uzun bir süredir video yükleme desteği sunan Facebook şimdi de kullanıcılarının yüklediği videolardan para kazanabilmesi için videolara reklam yükleme özelliğini kullanıma sundu. Şimdilik reklam yükleyebilmek için videoların hangi kriterlere sahip olması gerektiğini açıklamayan Facebook bu yeni özelliğinin tüm detaylarını ilerleyen günlerde açıklayacak. Facebook’un bu hamlesinin ardından kullanıcıların YouTube’u bırakıp bırakmayacağı ise merak ediliyor. 

Güncelleme Tarihi: 21 Nisan 2018, 14:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER