Facebook İkinci El Alışveriş Yeri Marketplace'ı Türkiye'de Kullanıma Sundu

Facebook İkinci El Alışveriş Yeri Marketplace'ı Türkiye'de Kullanıma Sundu

Sosyal medya devi Facebook’un ikinci el alışveriş platformu olan Facebook Marketplace artık ülkemizde de kullanılabilecek.

Sosyal medya denilince akla gelen ilk yer olan Facebook geçtiğimiz yıllarda ikinci el alışveriş yeri işine de el atmış ve Facebook Marketplace adındaki servisini duyurmuştu. Facebook’un pek çok ülkede büyük bir beğeniyle kullanılan bu servisi artık ülkemizde de kullanılabilecek. Facebook’un 64 ülkede kullanılabilen Marketplace servisi artık Türkiye’deki Facebook kullanıcılar tarafından da kullanılabilecek.

Ülkemizde hızla büyüyen Letgo ve Sahibinden gibi ikinci el alışveriş sitelerine bir yenisi daha ekleniyor. Facebook’un ikinci el alışveriş alanındaki başarılı servislerinden birisi olan Facebook Marketplace servisi artık Ngsbahis ülkemizde de kullanılabilecek.Facebook’un geçtiğimiz yıllarda kullanıma sunduğu ve şimdilik sadece 64 ülkede kullanılabilen Marketplace servisini 700 milyondan fazla kişi kullanıyor. Her çeşit ürünün satıldığı yer olan Facebook Marketplace’da en çok ilgi gören kategorilerin başında otomobili elektronik ve mobilya geliyor.

Ülkemizde Facebook Marketplace servisi çok yeni olduğu için satıcılar yeni yeni ürünlerini Marketplace’a koyuyor. Facebook’un yeni servisinin ülkemizde her geçen gün daha çok kişi tarafından kullanılacağı düşünülüyor.

Güncelleme Tarihi: 21 Mart 2018, 00:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER