Daha Fazla İzlenme İçin Erkek Arkadaşını Öldürdü

Daha Fazla İzlenme İçin Erkek Arkadaşını Öldürdü

Video paylaşım platformu YouTube üzerinde daha çok izlenmek isteyen bir kişi izlenme uğruna erkek arkadaşını vurdu.

Monalisa Perez adındaki bir YouTuber daha çok izlenmek için en tehlikeli video denemelerinden birisini gerçekleştirdi. Video denemesinin başarısız olarak sonuçlanmasıyla Perez erkek arkadaşını göğsünden vurarak erkek arkadaşının hayatına son verdi.

20 yaşında olduğu öğrenilen Monalisa Perez’in La MonaLisa adında bir YouTube kanalının olduğu ve görüntülenmelerinin artması için çeşitli yollar denediği ortaya çıktı. Erkek arkadaşı Pedro Ruiz ile birlikte pek çok vlog ile birlikte şaka amaçlı videolar çeken Perez’in son video denemesi başarısızlıkla sonuçlandı ve erkek arkadaşının ölümüne sebep oldu.

GoPro kamerasıyla olayı kayıt altına alan videoda Monalisa Perez erkek arkadaşı Pedro Ruiz’in göğsüne sadece 4 santim kalınlığında bir kitap koydu. Erkek arkadaşına 0.50 kalibrelik Desert Eagle marka silahla ateş eden Perez’in attığı kurşun kitabı delip geçti.

Kurşun Ruiz’in göğsüne isabet etti ve hayatına mal oldu. 30 kişinini gözleri önünde çekilen bu videonun ardından Perez’in ikinci çocuklarına hamile olduğu ortaya çıktı.

Olay yerine gelen polis ekiplerine olayı anlatan Perez ikinci dereceden adam öldürmek suçundan 10 yıl hapis cezasına çarptırıldı.

Güncelleme Tarihi: 21 Aralık 2017, 22:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER