Cem Yılmaz Sosyal Medya Hesaplarından Paylaşım Yapmayı Bıraktı

Cem Yılmaz Sosyal Medya Hesaplarından Paylaşım Yapmayı Bıraktı
Cem Yılmaz'dan sosyal medya üzerindeki takipçilerini üzecek karar. Uzun süredir aktif olduğu ve 10 milyondan fazla takipçisinin bulunduğu sosyal medya hesapları üzerinden paylaşım yapmama kararı aldığını duyurdu.

Ünlü komedyen Cem Yılmaz beklenmedik bir zamanda ilginç bir karar alarak milyonlarca takipçisine hayal kırıklığı oluşturacak haberi verdi. Artık Twitter ve Instagram hesaplarından paylaşım yapmayacağını Twitter üzerinden yayınladığı tweet ile duyurdu.

Milyonlarca takipçisi bulunan Cem Yılmaz, uzunca bir süredir sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanıyordu. Ancak son zamanlarda takipçileri tarafından oldukça rahatsız edici yorumlarla karşılaşan komedyen bu duruma çare olarak hesaplarından paylaşım yapmamayı seçti.

Twitter ve Instagram Hesabı Üzerinden Kararını Paylaştı


Twitter ve Instagram üzerinde yaptığı paylaşımlarda takipçilerin yaptığı insanüstü rahatsızlık nedeniyle bu platformlarda paylaşım yapmayı bıraktığını yaklaşık bir saat önce açıklayan Cem Yılmaz'ın bu gönderisi yaklaşık olarak 5 bin kişi tarafından beğenildi.Sosyal medya üzerinde takipçileri ele alındığında Twitter üzerinde 12.8 milyon, Instagram üzerinde ise 2 milyondan fazla takipçisi bulunan Cem Yılmaz'ın sosyal medya hesaplarını kapatmamış olması bu kararın geçici bir süreliğine alındığını düşündürüyor.
Güncelleme Tarihi: 18 Temmuz 2017, 15:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
indir full apk