Anlık Mesajlaşma Uygulaması WhatsApp'a Önemli Özellikler Geldi

Anlık Mesajlaşma Uygulaması WhatsApp'a Önemli Özellikler Geldi

Anlık mesajlaşma platformda WhatsApp’a yeni özellikler gelmeye devam ediyor. Kullanıcılara yeni özellikleri daha sağlıklı sunması adına beta test programını kullanıma açan WhatsApp bu programa 3 yeni özelliği dahil etti.

WhatsApp’ın Beta sürecine dahil ettiği 3 yeni özellikten birisi olan “Grup Açıklama Özelliği” beta kıllanıcıları tarafından da çok beğenilince WhatsApp yeni güncellemesinde bu özelliği tüm kullanıcılara sunmaya başladı.

WhatsApp’a gelen grup açıklama özelliğiyle birlikte kullanıcılar gruplarına 500 kelimeye kadar açıklama yazabilecekler. Yeni özellikle birlikte ayrıca grupta yönetici olmayan kişilerde grubun açıklamasını değiştirebilecek. Bir kişi grup açıklamasında değişiklik yapınca bu değişiklik Mobilbahis gruptaki tüm kişilere bildirim olarak gidecek.

Yeni güncelleme ile birlikte gelen grup açıklama özelliğiyle birlikte kullanıcıların WhatsApp deneyimlerini iyileştiricek bir yeni özellik daha kullanıcıların kullanımına sonuldu. Yeni özellikle birlikte katılımcı sayılarının yüksek olduğu gruplarda grup içinde bulunan bir kişiye daha hızlı mesaj gönderilebilecek.

Son olarak WhatsApp’ın yeni güncellemesiyle birlikte kullanıcılar WhatsApp üzerinde gerçekleştirdikleri sesli aramalardan görüntülü aramalara geçiş yapabilecekler. WhatsApp’ın bu özelliklerine sahip olmak isteyen kullanıcıların Google Play Store ya da App Store üzerinden uygulamayı güncellemeleri gerekiyor.

Güncelleme Tarihi: 20 Mart 2018, 21:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER