Skyforge Overgrowth Oyunu İçin Yeni Bir Güncelleme Yayınlandı

MMORPG oyun türlerinden birisi olarak bilinen Skyforge Overgrowth için yeni bir güncelleme geldi.

Skyforge Overgrowth için uzun süredir beklenen ek güncelleme paketi Owergrowth’da bugün itibariyle yayınlandı. Güncelleme ile birlikte yeni Grovewalker karakteri artık doğa güçlerini kullanabiliyor.

Gücünün tamamını doğadan alan Grovewalker karakteri doğuştan koruyucu bir yapıda olmasıyla biliniyor. Kolaylıkla doğanın güçlerini çağırıp kullanabilirken oyunun içinde yer alan tehlikeli kökler düşmanlara korku salıyor. Karakterin ektiği tohumlar devasa bitkilere dönüşürken aynı zamanda Grovewalker kolay bir şekilde vücudunu değiştirebiliyor.

Skyforge Overgrowth oyununa gelen yeni güncelleme ile birlikte oyuna ayni Challenge sistemi de eklendi. Böylece oyuncular belli kademeleri geçtiğinde özel ünvanlara sahip olabilecekler. Challenge sistemi eskiye dönük olarak getiriliyor ve daha önce başarılı bir şekilde oyunun etaplarını tamamlayanlar eskiye ait ünvanlarını şimdiden alabilecek.

Bunun yanında Skyforge Overgrowth oyunu için yıl dönümü dolayısıyla üç hafta sürecek olan etkinlik düzenlenecek. Aelion Day adı verilen etkinliğin PC, Xbox ve PS 4 platformları için özel sürprizler getireceği konuşuluyor.

Tekno Sayfa
Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir