Samsung’un Yeni Amiral Gemisi Galaxy S9’un Kutusu Sızdırıldı!

Samsung’un merakla beklenen yeni amiral gemisi Galaxy S9’un kutusu ortaya çıktı. Şubat ayı sonunuda Barselona’da düzenlenecek olan MWC 2018’de tanıtılacak olan Galaxy S9’a ait olduğu iddia edilen kutunun görüntüsü paylaşıldı.

Reddit üzerinde paylaşılan görselde Samsung Galaxy S9’un pek çok özelliği ortaya çıkıyor. Kutu üzerinde yer alan bilgilere göre Samsung Galaxy S9 5.9 inç büyüklüğünde QHD+ Super AMOLED ekranla birlikte gelecek. 4 GB RAM ile desteklenecek olan Galaxy S9 ayrıca 8 megapiksellik ön kameraya sahip olacak. 64 GB dahili depolama alanı sunacak. Iris tarayıcı ve IP68 toza ve suya dayanıklılık sertifikası bulunduracak olan Galaxy S9’un özelliklerine bakıldığında S8 modeliyle büyük benzerlik taşıdığı görülüyor.

Pek çok kişi Samsung’un yeni amiral gemi modeli olacak olan Galaxy S9’dan daha güçlü özellikler bekliyor olabilir ancak görünüşe göre Samsung bu yıl Galaxy S9 modelinde performans yerine kamera özelliklerini iyileştirecek. Galaxy S8 modelinde tek kamera kullanarak pek çok kişinin tepkisini çeken Samsung Galaxy S9 modelinde bunu değiştirecek.

Kutuda yer alan bilgilere göre düşük ışık koşullarında daha iyi sonuçlar verebilen f/1.5 diyafram aralığın sahip ve f/2.4 diyafram aralığına sahip iki kamera ile birlikte gelecek olan Galaxy S9 ayrıca “Super slow-mo” özelliğinde videolar çekebilecek. Bu özellikle birlikte Galaxy S9’un kamerasının saniyede 1000 kare kaydedebileceği dile getiriliyor.

Samsung’un yeni akıllı telefonu AKG hoparlörlere sahip olacak. Kutusundan AKG kulaklıkla çıkacak olan Samsung Galaxy S9’un iyi bir multimedya deneyimi yaşatması bekleniyor.

Tekno Sayfa
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir