Samsung’dan İnternet Bağlantısız Galaxy J2 Pro Modeli Tanıtıldı

Samsung, ilginç bir şekilde internet bağlantısı olmayan Galaxy J2 Pro adında yeni bir akıllı telefon modelini duyurdu. İşte detaylar..

Akıllı telefon pazarında muhtemelen en çok kullanıcı dikkatini çeken özelliklerden birisi uygulamalara verilen desteğin yanısıra devamlı olarak güncelleme olacağının yer almasıdır. Günümüzde internet kullanımının mobil platforma doğru hızlı bir akış gösterdiğini düşündüğümüzde akıllı telefon modellerinde bulunan internet bağlantı seçeneklerinin ne kadar önemli olduğunu görebiliyoruz.

Ancak akıllı telefonlarda bulunan bu internet özelliğini devre dışı bırakan bir firma var! Samsung, bu konuda farklı bir düşünce içine girerek internet bağlantısı istemeyen kullanıcılara özel olarak geliştirdiği Galaxy J2 pro modelini resmi olarak duyurdu. Peki bu model akıllı telefon kullanıcılarına internet harici sadece cep telefonu özelliklerini mi sunacak? İnceleyelim.

Galaxy J2 Pro Özellikleri

Giriş seviye akıllı telefon ailesine katılan bu cihazda 5 inç boyutunda 960×540 piksel çözünürlükte ekran yer alıyor. 1.4GHz hızında çalışan dört adet çekirdekli işlemciye sahip olan J2 Pro modeli 1.5GB RAM ile birlikte 16GB dahili depolama alanı yer alıyor.

Galaxy J2 Pro modelinin arka kısmında 8MP çözünürlüğünde ana kamera yer alırken ön selfie kamerası ise 5MP çözünürlük sunuyor. 2600mAh batarya kapasitesi ile kullanıcısına sunulacak olan cihazda parmak izi okuyucunun bulunması oldukça dikkat çekiyor.

Samsung’un internetsiz olarak piyasaya sunacağı modelde klasik cep telefonu özelliklerine ek olarak fotoğraf çekimi olanağı da kullanıcılara sunulacak. 190$ fiyat etiketi ile şirketin kendi ülkesi olan Güney Kore’de satışa sunulacak olan Galaxy J2 Pro modelinin Avrupa pazarına giriş yapması pek olası gözükmüyor.

Tekno Sayfa
Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir