Rainbow Six Siege Oyununa İtalya Haritası Ekleniyor

Rainbow Six Siege oyunu meraklıları için müjde! Oyuna heyecan katacak yeni bir harita daha ekleniyor.

Global olarak 30 milyondan fazla oyuncu kitlesine sahip olan Rainbow Six Siege oyunu yakın zamanda yeni bir ülke haritasına daha kavuşuyor.

Ubisoft tarafından geliştirilen ve piyasada yer aldığı süre boyunca başarılı sayılabilecek bir derece elde etmeyi başaran oyun Rainbow Six Siege, kısa süre içinde yeni bir harita alacak. Alışılagelmişin dışında gözlemlediğimiz bu harita Operasyon Para Bellum adıyla duyuruldu.

Oyuna eklenecek yeni harita şu an için sadece bir kapak görseli ile karşımıza çıktı. Buğday tarlaları arasında geçecek olan düşmanlarla üst düzey bir savaşın yer alacağı bu harita, oyunculara oldukça heyecanlı dakikalar yaşatacak.

Rainbow Six Siege oyununun alacağı yeni haritanın tanıtımı incelendiğinde buğday tarlaları arasından geçerek etrafı ağaçlarla çevrili bir villaya gelen iki oyuncu dikkat çekiyor. PC Games N platformu tarafından öne sürülen iddialara göre bu iki karakterin oyuna yeni eklenecek olan iki farklı operatör oldukları bahsediliyor.

Ubisoft’un 19-20 Mayıs tarihlerinde düzenlenecek olan Pro League Finalleri etkinliklerinde oyuna gelecek olan İtalya haritası ile ilgili detaylı açıklamanın yapılacağı düşünülüyor. Rainbow Six Siege, yeni haritasına ne zaman kavuşacağı ise tam netlik kazanmadı.

Tekno Sayfa
Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

haber yorum
furkan

Yorum Tarihi: 2018-05-08 17:22:51

finallere özel indirim olur mu sizce almayı düşünüyorum da