PUBG Benzeri Ücretsiz Mobil Oyunlar Listesi

Popülaritesi ile oyun piyasasını kasıp kavuran PUBG için ücretsiz ancak internet gerektiren mobil oyunları listeledik. Bu oyunları hem iOS hem Android kullanıcıları ücretsiz olarak indirip oynayabilecekler.

Free Fire

Özellikle biraz eski model telefon kullanan kullanıcılar görsellikten çok fazla bir kayıp yaşamadan Free Fire oyununu rahatlıkla oynayabilirler. Kendi sınıfının yeni oyunlarından pek fazla bir eksiklik oynayıcısına hissettirmeyen oyun düşük çözünürlüğüne rağmen iyi bir grafik deneyimi sunarken aynı zamanda daha az veri paketi harcamasıyla biliniyor.

Guns Royale

Battle Royale tutkunlarına özel olarak geliştirilen Minecraft benzeri Guns Royale oyunu kolay kontrol e hızlı yapısı ile ön plana çıkıyor.

Unknown Royal Battle

Oyunda oyuncu sayısı 40’lara kadar yükselirken Minecraft benzeri şehir atmosferini oyuncularına sunuyor. Genel anlamda çok iyi diyemeyeceğimiz oyun ortalama seviye grafik performansını kullanıcılarına sunuyor.

Knives Out

Kontrolleri oldukça kolay olan ve üst düzey grafik performansını hissettiren oyun PUBG macerasının eksikliğini size yaşatmayacak serilerden birisi.

Tekno Sayfa
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir