Yılın En Çok Oynanılan Oyunu PlayerUnknown's Battlegrounds Xbox One X'e Geliyor

Yılın En Çok Oynanılan Oyunu PlayerUnknown's Battlegrounds Xbox One X'e Geliyor

Henüz açık beta aşamasında olmasına rağmen dünya genelinde pek çok kişi tarafından oynanılan ve tüm zamanların en çok oynanan oyunları arasında giren PlayerUnknown’s Battlegrounds oyunu dünyanın en güçlü oyun konsolu olarak tanıtılan Xbox One X oyun konsoluna geliyor. Oyun severlerin en uğrak yeri olan Steam üzerinde fırtınalar estiren PlayerUnknown’s Battlegrounds oyunu gelen bilgilere göre ilk olarak Microsoft’un Xbox One X ve Xbox One oyun konsollarına gelecek. PlayStation 4 Pro ve PlayStation 4 sahiplerinin PlayerUnknown’s Battlegrounds oyunu için biraz daha beklemeleri gerekecek.

PlayerUnknown’s Battlegrounds oyununun geliştiricilerinin açıklamalarına göre oyunun Xbox One X oyun konsolunda 100 kişi aynı anda oynayabilecek ve FPS kalitesi 30 – 40 FPS arasında değişecek. Oyunun yapımcıları geçtiğimiz günlerde vermiş oldukları röportajda oyunun 30 – 40 FPS yerine çok daha iyi bir FPS değeriyle geleceğini söylediler.

Yapımcılara göre Xbox One X oyun konsolunda PlayerUnknown’s Battlegrounds oyunu 60 FPS civarında FPS kalitesine sahip olacak. Xbox One sahiplerinde de oyunu 30 – 40 FPS kalitesinde olacak.

Oyun dünyası denilince akla gelen ilk isimlerden olan Geoff Keighley Twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklamada ayrıca oyunun ilk oynanış videosunun 7 Aralık tarihinde yayınlanacağını açıkladı. Ayrıca oyunun mobil sürümleri de bir yandan geliştirilmeye devam ediliyor. Ancak bilindiği gibi oyunun mobil sürümü sadece Çin’de oynanılabilir olacak.

Güncelleme Tarihi: 05 Aralık 2017, 01:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER