WWE 2K18 PC Çıkış Tarihi Duyuruldu

WWE 2K18 PC Çıkış Tarihi Duyuruldu

2K Sports bugün bir duyuru yaparken, WWE 2K18’in PC sürümünün de konsollarla aynı gün 17 Ekim 2017 tarihinde çıkacağını açıkladı. Bu dikkat çekiyor çünkü güreş oyunlarının tarihinde ilk defa PC ile konsol sürümleri aynı gün çıkmış olacak.

WWE 2K18’in standart ve deluxe sürümleri 17 Ekim’de çıkacakken, oyunu aynı gün Steam üzerinden satın alabileceksiniz. PlayStation 4 ve Xbox One konsollarında ön sipariş verenler ise 4 gün önceden oynamaya başlayabilecek. Bu teklif PC sürümünde geçerli değil fakat oyunu bilgisayarda ön siparişle edinenlere Kurt Angle’ın iki versiyonu hediye edilecek.

WWE 2K oyunlarının PC sürümü bugüne kadar hep konsol çıkışının ardından gelmişti. Geçen yılki WWE 2K17, Şubat ayında çıkarken PC oyuncuları ise ancak dört ay sonra oynayabilmişti.

WWE 2K18 Hangi Platformlarda Olacak?


Şüphesiz bugünün haberleri oyunu erken denemek isteyen PC oyuncularını sevindirecek. PC, Xbox One ve PS4’ün yanı sıra WWE 2K18 aynı zamanda Nintendo Switch için de çıkış yapacak. Çıkış tarihi duyurusunun yanında bugün 2K Games tarafından aynı zamanda oyun için yeni bir TV fragmanı da yayınlandı.

İyi seyirler!

Güncelleme Tarihi: 26 Eylül 2017, 11:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
indir full apk