Wild West Online Oyunu Oyunculardan Geçersiz Not Aldı

Wild West Online Oyunu Oyunculardan Geçersiz Not Aldı
Önceki gün WWO Partners tarafından vahşi batı temalı oyun olan Wild West Online, Steam üzerinden yayınlandı. Öncelikle keşif ağırlıklı bir oyun olduğu gözlenen bu oyunda kaynak toplama, dövüşler PvE görevleri gibi birçok farklı mekanik bulunuyor.

Oyunun geliştiricisi tarafından duyurulduğu ana kadar büyük merak konusu olan ve fragmanlarıyla beğeni toplayan oyun, Steam'de yayınlanması sonrası oyunculardan büyük tepki aldı.

Büyük beklentilerle Steam üzerinden oyunu satın alan kullanıcılar oyuna oldukça düşük puan verdi. 50₺ fiyat etiketiyle satışa çıkan oyun için kullanıcı incelemelerinde %70 civarında olumsuz gerçekleşti.

Wild West Online oyununda Gencobahis kullanıcıların en çok şikayet ettikleri durum ise oyunda optimizasyonun yeteri kadar sağlanamamış olması, daha önce yayınlanan fragmanlarda bulunan birçok özelliğin yer almaması hatta fragmanlardaki haline benzememesi gibi nedenler öne sürülüyor. Bu kadar olumsuz yorumun yanında bazı kullanıcılar da Wild West Online oyununa çok fazla yüklenildiğini ve bu durumun beklentilerin çok fazla olmasından kaynaklandığını düşündüklerini belirttiler.Kullanıcılardan gelen olumsuz geribildirimler sonrası açıklama yapan Wild West Online geliştirici ekibi, oyunda gözlenen hatalar üzerinde çalışmalara başladıklarını ve aldıkları PvE içeriklerinin yetersiz olduğu eleştirilerine ise oyunu daha çok PvP odaklı geliştirdiklerini, kaynaklarını daha çok bu yöne harcadıklarını belirtti.

Güncelleme Tarihi: 12 Mayıs 2018, 15:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER