Wild West Online Erken Erişim'e Geçti

Wild West Online Erken Erişim'e Geçti

Rockstar Games’in popüler vahşi batı temalı açık dünya oyunu Red Dead Redemption’ı andıran PC MMO’su Wild West Online, son birkaç aydır testlerini sürdürüyordu. Bugün ise oyun Erken Erişim aşamasına geçti ve artık herkesin satın alması mümkün.

Üç Farklı Sürümle Satılıyor


Wild West Online’ın Erken Erişim aşamasında asıl oyunda yer alacak çeşitli özellikler, herkese açık PvP etkinlikleri ve görevler bulunacak. Aynı zamanda seviye atlama sistemi de yer alıyor. Yani oynamaya devam ettikçe yeni yetenekler açıp, daha iyi ekipmanlar elde edebileceksiniz.

WWO’nun yıl sonu tamamen çıkış yapması beklenirken, o tarihe kadar yeni içerikler eklenmeye devam edecek. Şu anda oyunun Townie sürümü 35 dolara, Collector sürümü 94 dolara ve Pioneer sürümü ise 59 dolara satılmakta. Pioneer sürümünü alanlar oyunun Erken Erişim aşamasına da katılabiliyorlar.

Farklı Sınıf ve Görevler Olacak


Wild West Online’daki karar ve eylemlerinize göre kanun adamı, kanunsuz ya da Batı Cephesi’nde öncü olabiliyorsunuz. Her ne kadar PvP’ye odaklansa da, yapımda PvE görevler, kaynak toplama ve hazine avları da bulunuyor.

Daha önce Crysis ve League of Legends gibi yapımlarda çalışan bir ekibin kurduğu 612 Games tarafından yapılan Wild West Online, normalde Steam’de Erken Erişim’e açılacaktı fakat bu es geçilerek doğrudan yapım aşaması başlatıldı. Tam sürümün Aralık ayında satışa sunulması bekleniyor.
Güncelleme Tarihi: 16 Kasım 2017, 11:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER