Videolarınıza Renk Katın

Videolarınıza Renk Katın

Videolarınıza Renk Katın

Bazıları fotoğraf çekmekten hoşlanırken, bazıları ise video çekmekten hoşlanmaktadır. İnsanlar için, bir anı olarak fotoğrafa dokunmak yerine, videoyu izlemek daha rahatlatıcı gelmektedir. Anılarını izlemekten hoşlanan kişiler, video çekmeye daha eyilimlidirler. Video çekmeyi sevenler, çekmiş olduğu videoları bir araya getirmeyi de çok sevmektedirler. Bunun içinde farklı uygulama alternatifleri aramaktadırlar. Çoğu telefon modeli video bileştirme özelliği imkan tanımamaktadır. Vivavideo apk bunun için geliştirilmiştir. Bu uygulama indirilerek videoları birleştirebilmek mümkündür.

Arkadaşlarla Paylaşma İmkanı

Çektiğiniz ve uygulamayla birleştirip düzenlediğiniz videoları uygulama sayesinde arkadaşlarınızla da paylaşabilirsiniz. Birbirinden farklı araçlarla videolara filtreler ekleyebilir, bu sayede sıradan videolardan kurtulabilirsiniz. Kişisel zevklerinize göre hazırlamış olduğunuz videolarını arkadaşlarınızla paylaşmak da son derece kolaydır. Uygulamanın sunmuş olduğu kolay yönlendirmeler sayesinde kısa sürede yapabilirsiniz. Video oranlarında kesmeler yapabilir, oynatma hızınızı düzenleyebilir ve filtrelerde kullanabilirsiniz. Videoya nasıl bir düzenleme yapılacağı konusu hakkında bilgi sahibi değilseniz, uygulamayla buna da sahip olabilirsiniz. Verilen ipuçları sayesinde, ortaya çıkan videonun son haliyle siz bile şaşırabilirsiniz.

Aylık Abonelik

Video düzenlemelerinizi kısa çaplı olarak düzenlemek yeterli gelmiyorsa uygulamaya abone olabilirsiniz. Böylece diğerlerinden daha farklı özelliklere sahip olabilirsiniz. Abone olduktan sonra, VİP özellik listesi görülebilmektedir. Buradan isteğe göre eklemeler yapılabilmektedir. Videolara müzik ekleme, animasyon ya da geçişler ekleme gibi özellikler bulunmaktadır. Bu özellikler sayesinde herkesin beğeneceği videolar edinebilirsiniz.

Videolarınızı sosyal medyada paylaşabilir ve beğeniler alabilirsiniz. Yapılması gereken sadece uygulamayı indirmektir. Uygulamayı Android ya da Apple'da kullanabilirsiniz. Uygulamayı indirirken herhangi bir ücret ödemenize gerek yoktur. İndirdikten sonra doğrudan kullanılmaya başlanabilmektedir. Çeşitli görsel ya da temalarla renkli videolar elde etmek istiyorsanız, sizde tercih edebilirsiniz. Sıradan videolardan kurtulmak için, vivavideo etkili kullanım sağlamaktadır.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER