Uygun Fiyatlarla Zula Altını

Uygun Fiyatlarla Zula Altını

Uygun Fiyatlarla Zula Altını

İtem Satış firması Türkiye’de oyuncularına ve üyelerine sahip çıkan ve onlar için uygun fiyatlı e-pin seçenekleri sunarak hizmet veren bir sitedir. Bu sayede birçok oyunun para birimine oldukça uygun fiyatlardan ulaşım sağlayabilirsiniz. Site içerisinde bulunan ilan pazarından da faydalanabilirsiniz. Bunun yanı sıra uzman kadrosunun dinamik ve genç oluşu sayesinde anlık çözümler ile sorunları ortadan kaldırır.

Türkiye’nin MMOFPS türündeki ilk oyunu olan Zula’nın para birimi zula altın olarak bilinir. Aynı zamanda ZA olarak kullanımı vardır. Sizlerin de oyun içerisinde kullanmak için ihtiyacı olan Zula Altınlarını 7/24 erişebileceğiniz şekilde ayarlamıştır. Anında teslim imkanı ile birlikte uygun fiyatlar harika paketlere sahip olabilirsiniz. Bunların sonucunda oyun içerisindeki itemleri ve envanterleri kolayca alabilirsiniz.

2021 Zula Altın Fiyatları

Oldukça yüksek indirim oranlarıyla birlikte her cebe uygun bir şekilde tasarlanmış olan Zula altınlarına sizlerde ulaşabilirsiniz. 3000 zula altını 6.65 TL olarak en düşük paketle belirlenmiştir. Fiyattan da anlayacağınız üzere her kesime hitap edebilecek şekilde ayarlanmıştır. Hatta oyuna yeni başladıysanız ve denemek istiyorsanız fazla para kaçırmak istemezsiniz. Bu gibi durumlar içinde en düşük bütçeye sahip fiyatlar vardır. Aynı zamanda oyun içerisinde profesyonel bir oyuncu iseniz 150 bin zula altınına 256.50 TL gibi bir rakamla sahip olabilirsiniz. En yüksek paketinde bile sizleri zorlamadan kaliteli hizmet vermeye devam eder.

Kaynak: https://www.itemsatis.com/urunler/zula-altini.html

Güncelleme Tarihi: 10 Ağustos 2021, 10:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER