Ücretsiz Ghost Recon: Wildlands PvP Modu Yakında Geliyor

Ücretsiz Ghost Recon: Wildlands PvP Modu Yakında Geliyor

Ghost Recon: Wildlands’a eklenecek olan ücretsiz PvP modu Ghost War için nihayet çıkış tarihi belli oldu. Beklenen yeni mod 10 Ekim 2017 tarihinde oyuncuların beğenisine sunulacak. Ubisoft’un bugün yaptığı duyuruya göre 4’e 4 oynanacak olan yeni mod tüm oynanabilir platformlara ücretsiz olarak gelecek.

Ghost War’ın beta testleri de daha önce başarıyla geçerken, 4’e 4 ekip hâline gelen gruplar 10 dakikalık raundlarla karşı karşıya gelecek. Toplamda sekiz harita yer alırken, çıkışta 12 farklı class – sınıf bulunacak ve Ubisoft’un açıklamasına göre bunlar zaman içinde artacak. Firma Ghost Wars için belli zaman aralıklarında düzenli güncellemeler, yeni içerikler yayınlamayı düşünüyor. Güncellemelerde farklı sınıflar, harita ve modlar bulunacak.

Ücretsiz Wildlands Deneyin


Başlangıçta Ghost War daha çok deathmatch tarzı oyunlara odaklanacakken, daha sonra çıkacak olan modlar hakkında ise bir açıklama yapılmadı fakat görev tabanlı seçenekler olacağını düşünüyoruz. Eğer daha önce Wildlands’ı denemediyseniz, PS4 ve Xbox One konsollarında ücretsiz olarak 5 saat deneme süresi sunuluyor.

Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands bu yılın Mart ayında satışa çıkmıştı ve co-op seven oyuncuların ilgisini çekmişti. Ortalama üstü puanlar alan yapımın standart sürümü an itibariyle Steam’de 209 TL’ye satılmakta. Wildlands için aynı zamanda şimdiye kadar iki tane DLC paketi çıktı ve bunların da her biri 54.99 TL.

Oyunun ilk tanıtım fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz, iyi seyirler!

https://www.youtube.com/watch?v=WdJub3Kz2wI
Güncelleme Tarihi: 27 Eylül 2017, 20:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
indir full apk