Total War: Warhammer 2'de 117 Grup-Fraksiyon Olacak

Total War: Warhammer 2'de 117 Grup-Fraksiyon Olacak

Total War: Warhammer 2’nin mega campaign modu için sonunda isim seçildi: Mortal Empires. Creative Assembly’ın yeni campaign yaratırken her iki oyundan da içerik eklemek istediğini biliyorduk fakat yayınlanan yeni blog yazısı çok daha fazla bilgi içeriyor.

Mortal Empires’ta New World ve Old World yani yeni dünya ile eski dünya yer alacak ve hepsinde de çeşitli ırklar ve liderleri bulunacak. Bunlar kombine edilip yeni bir harita yaratılırken, devasa haritaların nasıl bir araya geleceği ise henüz bilinmiyor.

117 Farklı Grup Var!


Blog yazısında Old World’deki alanların Batı’ya doğru genişletileceği dile getirilirken, oyun çıktıktan sonra Mortal Empires’ta 35 lider, 25 başlangıç pozisyonu, 117 hizip-grup ve 295 yerleşim yeri olacak. Tek eksik olan ise yapım sürecine yetişmeyen Norsca ırkı. Norsacalılar oyuna daha sonra eklenecek.

Warhammer 2’nin senaryo haritasında çok fazla değişiklik bulunurken, Creative Assembly bunların büyük çoğunluğunun Mortal Empires’a ekleneceğini doğruladı. Rogue orduları, hazine avcılığı, deniz baskınları ve iklimler gibi uzayan bir liste var.

Her şey kulağa güzel gelse de, bir de uyarı var: maalesef artık tur süreleri artacak. Yine de oyunun artan boyutu ve kapsamı göz önüne alındığında bu kaçınılmazdı diyebiliriz. Total War: Warhammer 2 şu anda ön siparişe açık durumda ve Steam’de 149.99 TL’ye satılıyor. Tam sürüm ise 28 Eylül 2017’de çıkış yapacak.

https://www.youtube.com/watch?v=ogToJNXblho
Güncelleme Tarihi: 23 Eylül 2017, 20:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
indir full apk