Titan Quest Anniversary Edition İçin Yeni Ek Paket Geldi

Titan Quest Anniversary Edition İçin Yeni Ek Paket Geldi

Tüm Titan Quest oyuncuları için THQ Nordic sevindirici bir gelişmeye imza atarak aksiyon RPG yapımı için Titan Quest: Ragnarok adlı ek paketi yayınladı. Genişleme paketiyle birlikte oyuna beşinci bir bölüm eklenirken, yeni ve talep edilen özellikler de geliyor.

Titan Quest Genişliyor


Titan Quest: Ragnarok’la birlikte ayrıca oyunun seviye sınırı 85’e yükseliyor ve yeni silahlar ile zırhların yanı sıra farklı düşmanlar – bosslar ekleniyor. Ek olarak, DLC ile oyun görsel yönden de geliştirildi ve yeni efektler eklendi. Artık Titan Quest’ta geliştirilmiş ragdoll fizikleri, yeni arayüz ve dövüş sistemi bulunuyor. Ayrıca kontroller ve modlama araçları üzerinde de değişiklikler söz konusu.

Ayrıca hatırlatmak gerekir ki, bu kendi başına bir ek paket değil. Titan Quest: Ragnarok’u oynamak isteyenlerin Titan Quest Anniversary Edition’a da sahip olması gerekiyor.

Titan Quest Anniversary Edition, 31 Ağustos 2016 tarihinde satışa çıkmıştı ve şu anda Steam üzerinden yüzde 80 indirimle 6.20 TL karşılığında almak mümkün. Teklif 22 Kasım tarihine kadar geçerliyken, aynı zamanda Titan Quest: Ragnarok ek paketi de yüzde 25 indirimle 24 TL’ye satılıyor.
Güncelleme Tarihi: 18 Kasım 2017, 17:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER