The Witcher 3 Enhanced Edition V3.30 Final Sürümü Yayında!

The Witcher 3 Enhanced Edition V3.30 Final Sürümü Yayında!
CD Projekt RED yapımı olan RPG oyunlarından birisi olarak karşımıza çıkan The Witcher 3 Enhanced Edition modu bir süre önce yayınlanmıştı. Bu oyunun müdavimleri için iyi bir haber ise modun yapımcısından geldi ve oyun modu için final sürümü yayınlandı.

The Witcher 3 Enhanced Edition modu oyunda yer alan mekanikler ve sistemlerin birçoğunu değiştirmekle kalmıyor daha detaylı ve sürükleyici bir hikayeye oyunu götürmeyi başarıyor. Oyun için geliştirilen bu mod gerçekçilik üzerine kurgulanırken aynı zamanda heyecanın üst sınırlarını zorlamayı başarıyor. Böylece hem eğlence hem de gerçeklik açısından üst düzey bir oyun performansı kullanıcılara sunuluyor.

Klasbahis wp-image-4959" src="https://www.teknosayfa.com/images/haberler/2018/05/The-witcher-3-enhanced-edition-v3-30.jpg" alt="" width="810" height="300" />

Bu mod ile birlikte oyuna birçok yeni özellik eklenirken karakter stadları da sil baştan değiştiriliyor. Böylece RPG oyunu daha gerçekçi bir hale gelirken kılıç mekaniklerinin değişmesiyle birlikte yeni dövüş hareketleri ve Geralt için animasyonlar da oyuna eklenmiş.

The Witcher 3 Enhanced Edition için son sürüm bilindiği üzere Ocak ayında piyasaya sürülmüştü. Önceki gün ise V3.30 final sürümü yayınlanırken daha önceki seride yer alan birçok hatanın da giderildiği belirtildi.

Güncelleme Tarihi: 06 Mayıs 2018, 18:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER