The Surge 2 Geliyor! Oyunun Tanıtımı Yapıldı

The Surge 2 Geliyor! Oyunun Tanıtımı Yapıldı

Dövüş ve aksiyon oyunları arasında ilk serisi ile beğeni toplayan The Surge oyununun ikinci serisi duyuruldu. PC ve diğer konsollar için 2019 yılında piyasalardaki yerini alması beklenen oyun için PS4 ve Xbox One konsollarını desteklemesi bekleniyor. Oyunun şimdilik nintendo Switch platformu için gelmesi beklenmiyor ancak şirket tarafından sürpriz bir hamle de gelebilir.

The Surge 2 oyunu ilk seriye göre oldukça gelişmiş özellikler ve efektlerle karşımıza çıkacak. Taktiksel ve aksiyon anlamında oldukça gelişmiş görsellerin yer alacağı oyunda dövüş sisteminin nişan alma özelliği de The Surge 2 ile daha da belirgin hale gelecek. Ayrıca bölüm sonunda karşımıza çıkan canavarlar, yeni düşman özellikleri, Kingbetting yeni silahlar da karşılaşılacak diğer yeniliklerden olacak.

Yenilenen The Surge 2 ile birlikte oyunda görsel olarak birçok yenilikle karşılaşacağımız düşünülüyor.

Ayrıca The Surge 2 oyununun duyurulması birçok oyun sever tarafından sevinçle karşılanırken bazı oyuncular da aksine üzüldü. Focus Home Interactive ve Deck 13 ekiplerinin merakla beklenen oyunları Lords of the Fallen 2 serisinin duyurulması veya geliştirilmesinin de geri plana atıldığı düşünülüyor.

The Surge 2 oyununun 2019 yılında oyun pazarındaki yerini alacağı düşünülürken Lords of the Fallen 2 serisinin ise ancak 2010 yılında karşımıza çıkabileceği öngörülüyor.

Güncelleme Tarihi: 07 Şubat 2018, 19:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER