The Sims 3 Oyunu İçin Kısa Süreliğine Steam İndirimi Başladı

The Sims 3 Oyunu İçin Kısa Süreliğine Steam İndirimi Başladı
Popüler Steam oyunlarından olan ve The Sims serisinin en çok tutulan oyunu The Sims 3, kısa süreli olmak üzere büyük bir indirime girdi. Bu oyunun tutkunlarının oyuna uygun fiyatlardan sahip olması için ellerini çabuk tutmaları gerekiyor.

The Sims 3 oyunu sahip olduğu karakter sistemleri, çevresel etkileşimde kullandığı öğeler ve sosyal simülasyonlarıyla oldukça başarılı bir yapıt olmayı başardı. 2 Haziran 2009 tarihinde oyun pazarına sunulan The Sims 3, aradan geçen yıllar boyunca oyuncuların bağımlılığını kaybetmezken halen daha ilgi Betgram görmeyi başaran ender yapıtlardan sayılıyor.Kısa aralarla indirime giren The Sims 3 oyunu Steam üzerinden de oldukça iyi bir indirim almayı başardı. Normalde 59₺ fiyatla Steam'de listelenen oyuna gelen %75 indirim ile birlikte oyuna 14.75₺ fiyata sahip olunabilecek. Oldukça uygun bir ücret değerine kadar inen The Sims 3'ü satın alınca Steam kütüphanenize eklenirken, bu kütüphaneden indirerek yüklediğiniz oyunu uzun süreler boyunca sorunsuz oynayabileceksiniz.

Steam üzerinden %75 indirim kampanyası 14 Mayıs 2018 tarihinde sona erecek. The Sims 3 hayranlarının ve daha önce oyunu denemek isteyip ücretinden dolayı uzak kalan oyun severlerin elini çabuk tutmalarını tavsiye ederiz.

Güncelleme Tarihi: 09 Mayıs 2018, 22:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER