The Elder Scroll V: Skyrim Oyunu Bu Hafta Sonu Steam'de Ücretsiz!

The Elder Scroll V: Skyrim Oyunu Bu Hafta Sonu Steam'de Ücretsiz!

Yaklaşık olarak 7 yıl önce oyun dünyasına adımı atan ve aradan geçen bunca zaman sonunda güncelliğini kaybetmeyen popüler oyun Elder Scroll V: Skyrim popülaritesini de korumayı başardı. Steam üzerinde bu oyunun bağımlılarını sevindirecek bir güncel detay yayınlandı.

Girmiş olduğumuz bu hafta sonuna özel olarak Elder Scroll V: Skyrim oyunu Steam üzerinden 2 gün boyunca ücretsiz olarak indirilip oynanabilecek. Bethesda tarafından geliştirilen bu oyuna ücretsiz sahip olmak istiyorsanız elinizi biraz çabuk tutmanız gerekiyor, zira ücretsiz kampanya günleri geride bıraktığımız gün (Cuma) itibariyle başladı.

Elder Scroll V: Skyrim oyununu ücretsiz olarak üç gün boyunca Steam üzerinden indirip oynayabileceksiniz. Ücretsiz olarak edinebileceğiniz oyunu satın almak istediğinizde ise %50 indirim şansıyla birlikte Steam'den alabileceksiniz.

Oyun görsel olarak oldukça etkileyici sahnelere sahip. İşte oyunun tanıtım videosu..

https://www.youtube.com/watch?v=lTjRZ__-278

Şimdilik Special Edition versiyonu ücretsiz olarak oyun severlere sunulan oyunun bu paketinde oyunun daha önce kullanıcılara sunulan tüm indirilebilir içeriklerine sahip olabileceksiniz.

Unutmayın. 13 Nisan Cuma günü başlayan ücretsiz indirme ve oynama şansınız 15 Nisan tarihi ile birlikte son bulacak.

Güncelleme Tarihi: 14 Nisan 2018, 01:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER