The Division 2 Oyununun Çıkış Tarihi Resmi Olarak Duyuruldu

The Division 2 Oyununun Çıkış Tarihi Resmi Olarak Duyuruldu

Ubisoft, The Division 2 oyunu ile ilgili ilk resmi bilgileri duyurdu. Oyun E3 2018 etkinliklerinde gösterime girecek.

Oyun pazarına giriş yaptığı ilk dönem başlangıçta sallantılı bir dönem geçirse de kısa süre içinde büyük beğeni kazanan ve oyuncu sayısını rekor seviyelere yükselten The Division için devamı niteliğindeki The Division 2 serisi, oyunun geliştiricileri olan Ubisoft ve Massive Entertainment tarafından duyuruldu. Şu an için geliştirilme aşamasında olan oyun, kendisini E3 2018 etkinliklerinde gösterecek.

The Division 2 serisinin yapımında Massive Entertainment yanı sıra Red Store ve Ubisoft Reflections da yer alıyor. Twich üzerinde yayınlanan video ile duyurulan oyunun ikinci serisinde ilk seride kaldığınız seviyeden ilerlemeye devam edebileceksiniz. Ancak sistemin nasıl işleyeceği ile ilgili Betsidney net bir bilgi video içeriğinde gözlenmedi.

Ubisoft, The Division 2 oyununun resmi duyurusunun E3 2018 etkinliklerinde yapacağını açıkladı. The Division oyunu yayında olduğu iki yıldan uzun süredir Ubisoft ve Massive Entertainment tarafından düzenli olarak güncellemeler yayınlandı. Yaklaşık olarak 2 ay önce yayınlanan 1.8 serisi ile birlikte The Division en büyük güncellemeyi almıştı.Oyunla ilgili ek bir bilgi verilmezken geliştirici firmanın oyunu duyuracağı tarih netleşmiş oldu. Oyun Haziran ayında üzenlenecek E3 etkinliklerinde tanıtılacak. Önümüzdeki günlerde The Division 2 ile ilgili ayrıntılı bilgilere ulaştığımızda sizlere anında sunacağız.

Güncelleme Tarihi: 08 Mart 2018, 20:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER