Tera Online'ın Oyun Konsollarına Çıkış Tarihi Açıklandı

Tera Online'ın Oyun Konsollarına Çıkış Tarihi Açıklandı

Oyun severlerin merakla beklediği oyunların başında gelen TERA Online oyununun kısa bir süre içinde oyun severlerle buluşması bekleniyordu. Oyun severlerle birlikte gerçekleştiren 2 açık beta sürecinin ardından oyunun dağıtıcını olan En Masse Entertainment oyunun çıkış tarihini açıkladı.

Oyunun yapımcısı olan En Masse Entertainment, oyunun PlayStation 4 ve Xbox One oyun konsollarına çıkacağını ve çıkış tarihinin 3 Nisan olacağını açıkladı. 3 Nisan’dan itibaren konsol oyuncuları Tera Online’ı diledikleri oyun konsoluna ücretsiz bir şekilde indirebilecekler.

Tera Online’ın Founder’s Pack’in 29.99 dolardan sunulacağını ve oyunun ücretli satılacak olan diğer paketlerinin Betxlarge de olacağını açıklayan En Masse Entetainment oyun severlerin oyunu ücretsiz bir şekilde indirebileceklerini açıkladı.PC platformunda yakaladığı başarının ardından oyun konsollarında da gelecek olan Tera Online oyununun aksiyon dinamikleri oyun konsollarının aksiyon mekanizmalarıyla oldukça benziyor. Oyun konsolları kısmında bu sebeple herhangi bir sorun yaşatacağı düşünülmeyen oyun ne yazık ki PC sürümü ya da bir diğer oyun konsolu arasında çapraz platform desteğine sahip değil.

Steam üzerinden de ücretsiz olarak sunulan oyunun oyun konsolu oyunları arasında nasıl bir başarı kaydedeceği ise merak konusu.

Güncelleme Tarihi: 27 Mart 2018, 20:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER