Team SoloMid 2018 Kadrosu Belli Oldu

Team SoloMid 2018 Kadrosu Belli Oldu

League of Legends da bildiğiniz gibi 2017 sezonu geride kaldı ve şimdi de sezon öncesi dönem yaşanıyor. Oyunda ciddi değişiklikler yaşanırken, güncellemeyle birlikte eski rün sistemi tamamen kalktı ve yerini daha farklı mekaniklere bıraktı. Aynı zamanda sezonu tamamlayan oyunculara da derecelerine ve liglerine göre çeşitli hediyeler, ödüller verildi.

LCS Sistemi de Değişiyor


Tabii tüm bunların yanında oyunun LCS sistemi de yeni bir boyut aldı ve heyecan uyandırıyor. Yeni ekipler, yeni kadrolarla birlikte gelirken aynı zamanda Team SoloMid de önümüzdeki sezon kadrosunu duyurdu. Bir süredir dedikodular ortalıkta gezinirken, ekip resmi olarak kadrosunu açıkladı. Önümüzdeki sezon Team SoloMid kadrosunda yer alacak isimler şöyle;

Üst Koridor – Kevin ‘Hauntzer’ Yarnell

Ormancı – Mike ‘MikeYeung’ Yeung

Orta – Soren ‘Bjergsen’ Bjerg

Taşıyıcı – Jesper ‘Sven’ Svenningsen

Destek – Alfonso ‘Mithy’ Rodriguez

Takıma yeni katılan MikeYeung’un ve başarılı alt koridor ikilisi Sven ile Mithy’nin önümüzdeki yıl neler yapacağı şimdiden merak konusu. Kadro her ne kadar kağıt üstünde oldukça etkileyici gözükse de, bilindiği gibi LCS’de her zaman sürpriz sonuçlar doğabiliyor ve 2018’de de buna tanık olabiliriz.

Team SoloMid aynı zamanda 2018 kadrosu için bir de video yayınladı:

https://www.youtube.com/watch?v=ozaiTkmfK2E
Güncelleme Tarihi: 26 Kasım 2017, 04:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER