Tatilde Oyun Tavsiyeleri!

Tatilde Oyun Tavsiyeleri!

Öğrenciler için ara yıl tatili başladı. Karnesi başarılarla dolu öğrencilere hediyeler verilmeye başlandı. Ve oyun tutkunu öğrencilerin de oyun oynayabilmek için artık daha çok vakitleri bulunuyor. Gerek PC üzerinden gerekse de konsollarda en çok oynanan oyunlardan derlediğimiz yazımızda, tatilinizi daha heyecanlı geçireceğiniz yapıtları inceledik.

Oyun arşivimizde ilk önereceğimiz oyun Horizon: Zero Dawn. İnsalığın yeni çağı temasıyla karşımıza çıkan oyunun ana hikayesi; "doğanın unutulmuş bir medeniyetin harabelerini ele geçirdiği yemyeşil bir post apokaliptik bir dünyada insanlığın direnişi ilkel avcı kabilelerinde devam etmektedir. Yeni yabani hayatta egemenliği, bilinmeyen bir kökene sahip korkusuz mekanik canavarlar olan Makineler tarafından gasp edilmiştir." olarak görülüyor. 2017 yılında piyasalara giriş yapan ve kısa sürede büyük beğeni kazanan oyun, dönem arası tatilinizde size heyecanlı ve keyifli dakikalar yaşatabilir.Listemizin ikinci sırasını ise PUBG ele geçirmiş. PlayerUnknown's Battlegrounds, Bluehole tarafından yayımlanan ve geliştirilmekte olan çok oyunculu bir video oyunudur. Oyunda 100'e yakın oyuncu rotası belirlenmiş bir uçağın içinde oyuna başlarlar. Oyun dünya genelinde o kadar fazla oynanıyor ki hileciler için de bir geçim kaynağı haline gelmiş. Son günlerde kapsamlı olarak hilecilerin temizlenmeye başladığı oyunda son bir haftada tam 200 bin oyuncunun hesabı bloke edildi.Üçüncü sırada Persona 5 adlı oyunu ele alıyoruz. RPG fanları müjde! Eleştirmenlerden olumlu not alan Persona serisinin bu son bölümünde genç bir hayalet hırsızlar ekibinin serserilik hikayesini ortaya çıkar. Gündüzleri, istediğin kişiyle vakit geçirerek lise hayatının keyfini çıkar. Tanıştığın insanlarla kurduğun bağlar, sana kaderini gerçekleştirmende yardım edecek müthiş bir güce dönüşecek! Okuldan sonra, yetişkinlerin yozlaşmış kalplerinden yaratılmış gerçeküstü dünyalar olan Saraylara sızmak için Metaverse Navigator telefon uygulamanı kullan ve hayalet hırsız karakterine bürün.En son ele alacağımız oyun ise NieR: Automata. PS4'e özel NieR: Automata'da istilacı mekanize ordudan dünyayı kurtarın.

Bu oyunların haricinde PC ve konsollarda devamlı olarak oynanan birçok popüler oyun mevcut. Ancak listelediğimiz oyunları da incelemenizi öneririz.

Güncelleme Tarihi: 21 Ocak 2018, 23:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER