Super Mario Run'a Haftaya Büyük Güncelleme Geliyor

Super Mario Run'a Haftaya Büyük Güncelleme Geliyor

Hâlâ iOS ya da Android’de Super Mario Run oynuyorsanız veya oyunla bağlantınız varsa, Nintendo’nun önümüzdeki Cuma günü 29 Eylül’de oyuna büyük bir güncelleme getireceğini söyleyelim.

Super Mario Run ilk olarak 2016 yılının sonunda çıkmıştı ve o zamandan bu yana çok fazla gelişim görmemiştik fakat yeni özelliklerle birlikte oyunu bırakanlar da geri dönebilir veya ilk defea deneyenler olabilir.

Twitter’da duyurulduğu gibi güncellemeyle birlikte Daisy karakteri oyuna ekleniyor ve oynanabilir Sultanbet karakter sayısı yediye yükseliyor. Ayrıca Remix 10 adlı yeni bir oyun modu gelirken, var olan bölümler farklı şekilde deneniyor ve ekstra ödüller, toplanabilir eşyalar veriliyor.

Yeni Bölümler, Sizin Müziğiniz


Hepsi bu kadarıyla da sınırlı değil. Aynı zamanda World Star adı verilen 9 bölümden, yeni düşmanlardan ve yeni oyun mekaniklerden oluşan bir mod da ekleniyor. World Star, 1-6 arası dünyaları tamamlayınca açılıyor. Ayrıca artık Super Mario Run oynarken kendi müziklerinizi de dinleyebileceksiniz.

Bu özellikleri daha da cazip hâle getirmek için, oyunun fiyatı da 29 Eylül – 12 Ekim tarihleri arasında azaltılacak. Güncelleme önümüzdeki hafta gelecek.

Güncelleme Tarihi: 24 Eylül 2017, 13:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER