Street Fighter'dan 30. Yılına Özel Yeni Oyun Paketi Yolda!

Street Fighter'dan 30. Yılına Özel Yeni Oyun Paketi Yolda!
Bilen bilir geçmiş zamanın aksiyonu el bol, en heyecanlı oyun serilerinden birisidir Street Fighter. Bu yıl 30. yaşına girecek olan Orijinal Street Fighter serisi, bu yaşına özel olarak dev bir oyun koleksiyonu hazırladı.

Street Fighter için hazırlanan özel paket içeriğinde birçok eski iki boyutlu Street Fighter oyunları yer alacakken paket içinde yer alacak oyunların multiplayer olarak oynanabilecek olması oldukça heyecan verici olarak görüldü. Street Fighter II, II Turbo, Alpha 3 ve III 3rd Strike oyunları özel olarak multiplayer şekliyle oynanabilecekken bu oyunlara online sıralamalar da eklenecek. Böylece multiplayer oyunlarda oyuncular için heyecanlı bir rekabete de yol verecek olan oyun, şimdiden merakla bekleniyor.

Street Fighter 30th Anniversary adı ile gelecek olan özel paketin Mayıs 2018 tarihi ile satışa çıkacağı belirtildi. PlayStation 4, nintendo Switch, PC ve Xbox One platformlarının tamamına sunulacak olan özel paket içeriğinde maalesef üç boyutlu Street Fightr EX oyunları yer almayacak.

İşte 30. yıla özel Street Fighter oyunu ile ilgili tanıtım fragmanı..

Güncelleme Tarihi: 11 Aralık 2017, 21:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER