Street Fighter 5'e Yeni DLC Kostümleri Geliyor

Street Fighter 5'e Yeni DLC Kostümleri Geliyor

Capcom, başarılı dövüş oyunları Street Fighter 5 için yeni bir DLC kostüm serisini duyurdu. Yılbaşı temalı bu kostümler oyuna önümüzdeki hafta eklenecek ve aynı gün çeşitli retro kostümler de gelecek.

Çok Sayıda Yeni Kostüm Geliyor


Toplamda Street Fighter 5’e bu DLC ile 10 yeni kostüm eklenecek ve bunların arasında Kolin, Alex, Cammy ve Menat adlı karakterler için yılbaşı temalı giysiler var. Alex’in giysisi Noel Baba temasına sahipken, Cammy ile Menat’ın kostümlerinde ise kedi kulakları bulunuyor.

Yılbaşı kostümlerinin yanı sıra aynı zamanda Karin, Birdie, Balrog ve Chun-Li karakterleri için nostalji kostümleri yayınlanıyor. Karin, Street Fighter Alpha 3’deki giysisini kullanabilecek. Balrog içinse Street Fighter 2’deki kostümü geliyor. Birdie ile Chun-Li’nin yeni kostümleri Venüsbet ise Street Fighter Alpha’daki hâllerinden esinlenildi. Ayrıca Chun-Li’ye ekstra bir kostüm daha verilecek.

Street Fighter 5 Büyümeye Devam Ediyor


Toplam 10 DLC kostümünün tamamı oyunun PS4 ve PC sürümleri için 29 Kasım 2017 tarihinde çıkmış olacak. Her bir kostüm tek tek 4 dolar karşılığında satın alınabiliyor.

Street Fighter 5, geçtiğimiz yıl Şubat ayında satışa sunulmuştu ve şu anda oyunun PC sürümü Steam üzerinde 119 TL’ye satılıyor. Oyun için şimdiye kadar devamlı yeni içerik yayınlansa da, bunların hepsi maalesef parayla sunuldu ve yeni kostümler de oldukça pahalı duruyor.

Güncelleme Tarihi: 21 Kasım 2017, 20:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER