Star Wars: Battlefront II Açık Betası Ekim Ayında Geliyor

Star Wars: Battlefront II Açık Betası Ekim Ayında Geliyor
EA Games tarafından dağıtılan Star Wars: Battlefront II oyununun açık beta tarihi nihayet belli oldu. Origin platformu üzerinden erişilebilecek olan Battlefront II açık beta sürümüne tüm kullanıcılar 6 Ekim 2017 tarihi itibariyle erişebilecekler.

E3 etkinlikleri kapsamında tanıtımı yapılan Star Wars: Battlefront II oyununun etkinlik kapsamında ilgi çekici oynanış videoları sahnelenmişti. Dünyanın en kapsamlı oyun fuarlarından birisi olarak bilinen E3 etkinliklerinde sergilenen oyunun gerek tek kişilik hikaye modu gerekse de çoklu modu katılımcılar tarafından oldukça ilgiyle karşılanmıştı.

İşte Star Wars Battlefront 2 Oyununun Resmi Fragmanı


Star Wars: Battlefront II oyununu farklı kılan özelliklerden birisi de oyunculara özel olarak ücretsiz bir DLC sunacak olması idi. Oyunun ilk serisine gelen geri bildirimleri inceleyen geliştiriciler ikinci Betpark seri için bu geri bildirimlerden oldukça etkilenmiş görünüyor.

Star Wars: Battlefront II Açık Beta 6 Ekim'de Başlayacak


Oyunun açık beta sürümü 6 Ekim tarihinde başlayacak ancak Star Wars: Battlefront II oyunu için ön sipariş veren oyun severler için bu tarih 4 Ekim olarak belirlenmiş.

Açık beta üzerinden Naboo haritası üzerinde Galactic Assault modu kullanıcılara sunulacak. Bu mod içeriğinde haritada 40 kişi yer alırken bazı araçlara da yer verilmiş. Yine oyunun açık betası içerisinde Starfighter Assault modu da yer almakta.

Şimdilik Star Wars: Battlefront II oyunu ile ilgili elde edebildiğimiz veriler bu kadarla sınırlı. Açık beta tarihi yaklaştığında daha net bilgileri elde edebileceğimizi düşünüyoruz.

Güncelleme Tarihi: 23 Temmuz 2017, 00:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER