Sony PlayStation 5 2020 Yılında Satışa Sunulabilir

Sony PlayStation 5 2020 Yılında Satışa Sunulabilir

Sony’nin sevilen oyun konsolu PlayStation oyun severler tarafından çok seviliyor. PlayStation 4 ile birlikte oldukça başarılı günler geçiren Sony’nin yeni PlayStation modelinin ne zaman çıkacağı pek çok oyun severin merak ettiği soruların başında geliyor.

PlayStation 4 ve PlayStation 4 Pro ile birlikte satış rakamlarını gün geçtikçe arttıran Sony bir diğer yandan da yeni PlayStation modelinin hazırlıklarına başlamış durumda. Kullanıcıların PlayStation deneyimlerini arttırmak üzere çeşitli çalışmalar yürüten Sony gelen raporlara göre yeni PlayStation 5 modelini 2020 yılından önce satışa sunmayı planlamıyor.Restbet Gelen raporlara göre Sony bir yandan yeni PlayStation modelinde üst seviye özellikler sunacakken bir diğer yandan da PlayStation’ın abonelik sistemi olan PlayStation Plus servisinde önemli iyileştirmeler yapacak. PlayStation 5 ile birlikte hayata geçecek olan yeni PlayStation Plus abonelik sisteminde Sony kullanıcılarına her ay AAA yani en üst kalitede bir oyunu ücretsiz olarak sunacak.

PlayStation 5 oyun konsolunda PlayStation 4 oyunlarının oynanmasını da mümkün kılacak olan Sony ayrıca PlayStation VR’ın yeni modeli olacak olan PlayStation VR2’yi de PlayStation 5 ile birlikte tanıtacak.

 

 

Güncelleme Tarihi: 02 Nisan 2018, 14:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER