Skyforge Overgrowth Oyunu İçin Yeni Bir Güncelleme Yayınlandı

Skyforge Overgrowth Oyunu İçin Yeni Bir Güncelleme Yayınlandı

Skyforge Overgrowth için uzun süredir beklenen ek güncelleme paketi Owergrowth'da bugün itibariyle yayınlandı. Güncelleme ile birlikte yeni Grovewalker karakteri artık doğa güçlerini kullanabiliyor.

Gücünün tamamını doğadan alan Grovewalker karakteri doğuştan koruyucu bir yapıda olmasıyla biliniyor. Kolaylıkla doğanın güçlerini çağırıp kullanabilirken oyunun içinde yer alan tehlikeli kökler düşmanlara korku salıyor. Karakterin ektiği tohumlar devasa bitkilere dönüşürken aynı zamanda Grovewalker kolay bir şekilde vücudunu değiştirebiliyor.

Skyforge Overgrowth oyununa gelen yeni güncelleme ile birlikte oyuna ayni Challenge Canlı Bahis sistemi de eklendi. Böylece oyuncular belli kademeleri geçtiğinde özel ünvanlara sahip olabilecekler. Challenge sistemi eskiye dönük olarak getiriliyor ve daha önce başarılı bir şekilde oyunun etaplarını tamamlayanlar eskiye ait ünvanlarını şimdiden alabilecek.

https://www.youtube.com/watch?v=V-02XHkK8EY

Bunun yanında Skyforge Overgrowth oyunu için yıl dönümü dolayısıyla üç hafta sürecek olan etkinlik düzenlenecek. Aelion Day adı verilen etkinliğin PC, Xbox ve PS 4 platformları için özel sürprizler getireceği konuşuluyor.

Güncelleme Tarihi: 12 Nisan 2018, 23:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER