Sea of Thieves İçin NVIDIA GeForce Game Ready Sürücüsü Yayınlandı

Sea of Thieves İçin NVIDIA GeForce Game Ready Sürücüsü Yayınlandı

Sea of Thieves için NVIDIA Game Ready sürücüsü yayınlandı. CoD: WW2 ve Tekken 7 oyunlarına da performans desteği getiren bu sürücü ile birlikte GeForce sisteme sahip olan oyuncular mükemmele yakın oyun deneyimi kazanmış oldu.

Call of Duty: WW2 ve Tekken 7 oyunlarına Highlights desteği getiren Game Ready sürücüsünün aynı zamanda Star Wars Battlefront 2 oyunu için ise "Ansel" desteğini getirdiği bildirildi. NVIDIA geliştirici mühendisleri tarafından geliştirilip yayınlanan bu sürücüde Microsoft'un WHQL sertifikasını da içerdiğini belirtmekte yarar görüyoruz.

GeForce grafik birimini kullanan oyuncuların Game Ready sürücüsü ile başarılı oyun deneyiminin yanında video ekran görüntülerini de otomatik olarak iyileştirdiği öne sürüldü. Oyun oynamaya başladığınız an oyunla bütünleşik olarak çalışan sistemle birlikte ShadowPlay teknolojisi oyun içinde en Oslobet iyi anların ne zaman gerçekleşeceğini tespit ederek o anlara ait görüntülerin otomatik olarak kaydedilmesini sağlıyor. Çekilen bu resim ve videoları kullanıcılar oyundan sonra isterlerse sosyal medya sitelerinde veya YouTube gibi video paylaşım platformlarında rahatça paylaşabilecekler.

Her ne kadar GeForce kullanıcılarına getirilen Game Ready sürücüsünün Sea of Thieves hayranlarına üst düzey performans sağladığı öne çıkarılsa da dünden itibaren artık Star Wars Battlefront 2 oyuncuları da "Ansel" desteğini tam anlamıyla hissedebilecekler. Ansel araçları sayesinde oyun içinde yer alan aksiyon sahnelerinin hemen hemen her an ekran görüntüleri alınabilirken aynı zamanda bu görüntülere filtreler eklenebiliyor ve ekstra olarak 360 derece açılı çekimler oluşturulabiliyor.

https://www.youtube.com/watch?v=r5JIBaasuE8

Benzersiz oyun içi görüntüler oluşturulurken burada çekip oluşturduğunuz görüntülerle isterseniz NVIDIA tarafından "ShotWithGeForce" (.) com adlı sanat galeri platformunda yer alan en iyi Star Wars Battlefront 2 ekran görüntüleri yarışmasında sergileyip yarışmaya katılabilirsiniz. Yarışmaya katılacak olduğunuz görüntüleri ilgili platforma yükleyerek Facebook ve Twitter üzerinden @NVIDIAGeForce ile etiketleyerek birbirinden özel hediyeleri almak için #SHOTWITHGEFORCE etiketiyle paylaşmanız gerekmekte.

Güncelleme Tarihi: 22 Mart 2018, 02:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER