Sanctum 2 Humble Store'da Ücretsiz Oldu

Sanctum 2 Humble Store'da Ücretsiz Oldu

FPS – tower defense türündeki Sanctum çıktığı dönem oldukça beğenilmişti ve önümüzdeki iki gün boyunca da Humble Store’da ücretsiz olacak. Bu kampanya Kara Cuma sebebiyle yapılırken, yapmanız gereken tek şey siteye girmek ve oyunu hesabınıza ekleyerek gerekli kodu almak. Herhangi bir para ya da kredi kartı bilgisi ise istenmiyor.

Humble Store’da ayrıca şu oyunlarda da indirim bulunuyor;

Borderlands: The Pre-sequel – yüzde 70 indirim

The Witcher 3: Wild Hunt Game of the Year Edition – yüzde 60 indirim

Cities Skylines – yüzde 75 indirim

XCOM 2 Digital Deluxe Edition – yüzde 67 indirim

Last Inua – yüzde 90 indirim

Humble Store üzerindeki fiyatlara baktığımızda görüyoruz ki Steam’deki sonbahar indirimleriyle hemen hemen aynı. Bunların arasında sadece Last Inua daha ucuzken tabii ki Humble Store’un farklı bir yönü de var. Bu site üzerinden satın aldığınız her oyunun belirlediğiniz miktarda yüzdesi yardım kuruluşlarına gidiyor. Aynı zamanda Humble’a veya yapımcı firmaya gidecek paranın yüzdesini de siz ayarlayabiliyorsunuz.

Humble Store indirimleri maalesef Steam’in aksine sadece 25 Kasım’a kadar devam edecek. Yani elinize çabuk tutsanız iyi edersiniz fakat en azından Sanctum 2’yi ücretsiz almayı unutmayın. Aynı zamanda Humble Bundle’ın aylık üyeliğini satın alarak da her ay belli oyunları ücretsiz elde edebilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 23 Kasım 2017, 23:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER